Wszytskich Świętych2 listopada 2021
Okres uroczystości Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego to czas zadumy, wspominania bliskich i znajomych, których nie ma już wśród nas. W dniu 30 października 2021 roku liczna grupa instruktorów Harcerskiego Klubu Turystycznego "Azymut" w Swarzędzu odwiedziła groby przyjaciół, którzy wyruszyli już na swoją ostatnią wędrówkę...

Na cmentarzu Miłostowo w Poznaniu odwiedzili grób założyciela i Honorowego Prezesa Oddziału PTTK "Meblarz" kol. Mariana Jaskuły (1932–2021) oraz grób druha Wojciecha Zagaja (1989–2019), wieloletniego członka Harcerskiego Klubu Turystycznego "Azymut". Na kolejnej nekropolii, cmentarzu komunalnym w Swarzędzu, odwiedzili grób druha Martina Jagsza (1989–2013), również wieloletniego członka klubu i drużynowego 28 Swarzędzkiej Drużyny Harcerskiej HKT "Azymut" "WIGRY".

"Kto raz przyjaźni poznał moc, nie będzie trwonić słów. Przy innym ogniu, w inną noc do zobaczenia znów..."

wszystkich swietych 01

wszystkich swietych 02