niepodleglosci

działające w Oddziale PTTK "Meblarz" w Swarzędzu, w kadencji lat 2017-2022:

KTP

  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", PTP nr 9137/II) – przewodniczący 
  • Roman Domański (PTP nr 10419/II, Znakarz Szlaków Nizinnych nr 1261) – członek
  • Marian Jaskuła (PTP nr 4720/I, Honorowy PTP nr 392H) – członek (zm. 31 stycznia 2021) 
  • Patryk Mazurkiewicz (HKT "Azymut", PTP nr 10300/III) – członek
  • Jan Mrula (PTP nr 9609/II, Honorowy PTP nr 775H) – członek
  • Piotr Osiewicz (PTP nr 8929/II, Honorowy PTP nr 774H, Znakarz Szlaków Nizinnych nr 1260) – członek
  • Jakub Szmania (HKT "Azymut", PTP nr 10303/III) – członek

Terenowy Referat Weryfikacyjny Odznak Turystyki Pieszej

  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", PTP nr 9137/II) – przewodniczący 
  • Roman Domański (PTP nr 10419/II, Znakarz Szlaków Nizinnych nr 1261) – członek
  • Marian Jaskuła (PTP nr 4720/I, Honorowy PTP nr 392H) – członek (zm. 31 stycznia 2021)
  • Patryk Mazurkiewicz (HKT "Azymut", PTP nr 10300/III) – członek
  • Jan Mrula (PTP nr 9609/II, Honorowy PTP nr 775H) – członek
  • Piotr Osiewicz (PTP nr 8929/II, Honorowy PTP nr 774H, Znakarz Szlaków Nizinnych nr 1260) – członek
  • Jakub Szmania (HKT "Azymut", PTP nr 10303/III) – członek

KTG

  • Roman Domański (PTG nr 7287/T,BZ,BW,S,GS, Znakarz Szlaków Górskich nr 1200/S/2022) – przewodniczący 
  • Marian Jaskuła (PTG nr 4022/S) – członek (zm. 31 stycznia 2021)
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", PTG nr 8355/S) – członek
  • Joanna Korcz-Koralewska– członkini

Terenowy Referat Weryfikacyjny Górskiej Odznaki Turystycznej

  • Roman Domański (PTG nr 7287/T,BZ,BW,S,GS, Znakarz Szlaków Górskich nr 1200/S/2022) – przewodniczący 
  • Marian Jaskuła (PTG nr 4022/S) – członek (zm. 31 stycznia 2021)
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", PTG nr 8355/S) – członek

KInO

– Harcerski Klub Turystyczny "Azymut" w Swarzędzu

  • Rafał M. Socha (PInO nr 751) – prezes
  • Tomasz Raatz (PInO nr 752) – wiceprezes
  • Anna Dziewiątka – sekretarz
  • Jakub Szmania – skarbnik
  • Filip Kopczyński – kwatermistrz

Referat Weryfikacyjny Odznaki Imprez na Orientację nr 412

  • Rafał M. Socha (PInO nr 751) – przewodniczący
  • Tomasz Raatz (PInO nr 752) – wiceprzewodniczący
  • Filip Kopczyński – sekretarz

KTKaj

  • Ada Meissner (HKT "Azymut") – przewodnicząca
  • Roman Domański – członek
  • Anna Dziewiątka (HKT "Azymut") – członkini
  • Renata Pawlicka – członkini

KTM

– Klub Turystyki Motorowej "Korbowód" w Swarzędzu

  • Ryszard Dobrzyński (PTM nr 3597) – prezes
  • Roman Brust (PTM nr 3062)
  • Jan Łamek (PTM nr 3598)
  • Henryk Skubiszak (PTM nr 3599)

Terenowy Zespół Weryfikacyjny Odznak Turystyki Motorowej nr VII/3

  • Ryszard Dobrzyński (PTM nr 3597) – przewodniczący

KOP

  • Elwira Socha (HKT "Azymut") – przewodnicząca
  • Roman Domański – członek
  • Joanna Korcz-Koralewska – członkini
  • Jan Mrula – członek
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut") – członek

KKraj

  • Piotr Osiewicz (IKR nr 2450/R/2021) – przewodniczący
  • Roman Domański (IKR nr 2374/R/2018) – członek
  • Eugeniusz Kaczmarek – członek
  • Jan Mrula – członek
  • Renata Pawlicka – członkini
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", IKR nr 2375/R/2018) – członek
  • Janusz Żygadło – członek

Zespół Weryfikacyjny Regionalnej Odznaki Krajoznawczej nr CXXVII

  • Roman Domański (IKR nr 2374/R/2018) – przewodniczący
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", IKR nr 2375/R/2018) – wiceprzewodniczący