wakacje pixabay cc0

działające w Oddziale PTTK "Meblarz" w Swarzędzu, w kadencji lat 2017-2021:

KTP

  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", PTP nr 9137/II) – przewodniczący komisji
  • Roman Domański (PTP nr 10419/II)
  • Marian Jaskuła (PTP nr 4720/I, Honorowy PTP nr 392H) (zm. 31 stycznia 2021)
  • Patryk Mazurkiewicz (HKT "Azymut", PTP nr 10300/III)
  • Jan Mrula (PTP nr 9609/II, Honorowy PTP nr 775H)
  • Piotr Osiewicz (PTP nr 8929/II, Honorowy PTP nr 774H)
  • Jakub Szmania (HKT "Azymut", PTP nr 10303/III)

Terenowy Referat Weryfikacyjny Odznak Turystyki Pieszej

  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", PTP nr 9137/II) – przewodniczący referatu
  • Roman Domański (PTP nr 10419/II)
  • Marian Jaskuła (PTP nr 4720/I, Honorowy PTP nr 392H) (zm. 31 stycznia 2021)
  • Patryk Mazurkiewicz (HKT "Azymut", PTP nr 10300/III)
  • Jan Mrula (PTP nr 9609/II, Honorowy PTP nr 775H)
  • Piotr Osiewicz (PTP nr 8929/II, Honorowy PTP nr 774H)
  • Jakub Szmania (HKT "Azymut", PTP nr 10303/III)

KTG

  • Roman Domański (PTG nr 7287) – przewodniczący komisji
  • Marian Jaskuła (PTG nr 4022) (zm. 31 stycznia 2021)
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut")
  • Joanna Korcz-Kowalewska

Terenowy Referat Weryfikacyjny Górskiej Odznaki Turystycznej

  • Roman Domański (PTG nr 7287) – przewodniczący referatu
  • Marian Jaskuła (PTG nr 4022) (zm. 31 stycznia 2021)

KInO

– Harcerski Klub Turystyczny "Azymut" w Swarzędzu

  • Rafał M. Socha (PInO nr 751) – prezes klubu, przewodniczący komisji
  • Tomasz Raatz (PInO nr 752) – wiceprezes
  • Anna Dziewiątka – sekretarz
  • Jakub Szmania – skarbnik
  • Filip Kopczyński – kwatermistrz

Referat Weryfikacyjny Odznaki Imprez na Orientację nr 412

  • Rafał M. Socha (PInO nr 751) – przewodniczący referatu
  • Tomasz Raatz (PInO nr 752) – wiceprzewodniczący referatu
  • Filip Kopczyński – sekretarz referatu

KTKaj

  • Ada Meissner (HKT "Azymut") – przewodnicząca komisji
  • Roman Domański
  • Anna Dziewiątka (HKT "Azymut")
  • Renata Pawlicka

KTM

– Klub Turystyki Motorowej "Korbowód" w Swarzędzu

  • Ryszard Dobrzyński (PTM nr 3597) – prezes klubu, przewodniczący komisji
  • Roman Brust (PTM nr 3062)
  • Jan Łamek (PTM nr 3598)
  • Henryk Skubiszak (PTM nr 3599)

Terenowy Zespół Weryfikacyjny Odznak Turystyki Motorowej nr VII/3

  • Ryszard Dobrzyński (PTM nr 3597) – przewodniczący zespołu

KOP

  • Elwira Socha (HKT "Azymut") – przewodnicząca komisji
  • Roman Domański
  • Joanna Korcz-Koralewska
  • Jan Mrula
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut")

KKraj

  • Piotr Osiewicz – przewodniczący komisji (IKR nr 2450/R/2021)
  • Roman Domański (IKR nr 2374/R/2018)
  • Eugeniusz Kaczmarek
  • Jan Mrula
  • Renata Pawlicka
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", IKR nr 2375/R/2018)
  • Janusz Żygadło

Zespół Weryfikacyjny Regionalnej Odznaki Krajoznawczej nr CXXVII

  • Roman Domański (IKR nr 2374/R/2018) – przewodniczący zespołu
  • Rafał M. Socha (HKT "Azymut", IKR nr 2375/R/2018) – wiceprzewodniczący zespołu